KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10446415
nr 1044 6415
Katarina Grette
(f. 1943), Sverige
Akvarell, Katarina Grette (f. 1943), Träd, signerad. 1973, 11x12
Katarina Grette, född 1943, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2016
kl 20:41:16
150 kr
200 kr
300 kr